Monika Andrzejczyk, mama Tymona, Warszawa

Tymon z Warszawy

Polecam p. Natalię. To osoba z sercem do angielskiego i do dzieci. W szkole, w której uczyła mojego syna, była bardzo zaangażowana w naukę i efektywne uczenie poprzez zabawę. Konsekwentnie realizowała swój cel. Dzieci i szkoła angielskim żyły. Niestety takich nauczycieli brakuje, co boleśnie doświadczam po odejściu p. Natalii.

Ala i Gosia z Krakowa

Kochani polecam szkołę Rudi Rood's English School. Moje córki Ala, 7 lat i Gosia, 3 latka uczą się na bieżąco z bloga szkoły. Miałyśmy to szczęście, że wygrałyśmy w konkursie prywatną lekcję u nas w domu z Panią Natalią. Było cudownie. Pierwszy raz widziałam, aby w taki sposób prowadzić lekcje i tak nawiązać więź z dziećmi. Córki do dziś ją pamiętają, a było to już rok temu i ciągle pytają czy pojedziemy na lekcję do Rudi Rood’s. Nie mogłam przeżałować,  że szkoła jest w Warszawie, bo my jesteśmy z Krakowa, ale teraz kiedy szkoła powstaje również na południu Polski, jestem skłonna dowozić moje pociechy co sobotę do Kamionki Wielkiej. Polecam szkołę wszystkim znajomym i mam nadzieję, że kiedyś będą też lekcje w Krakowie.

 

Edyta Złotnik, mama Alicji i Małgosi, Kraków

W trakcie nauki w Szkole Podstawowej Niepublicznej im. Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie moja córka, Julia, miała ogromną przyjemność uczyć się języka angielskiego z panią Natalią Biernacką. Pani Natalia ma świetny kontakt z dziećmi, bardzo dobrze dobiera różnorodne materiały do nauki angielskiego oraz wspaniale motywuje dzieci. Na lekcjach stwarza atmosferę, która bardzo dobrze wpływa na naukę języka obcego. Zdecydowanie polecam Panią Natalię jako wspaniałego nauczyciela języka angielskiego.

Aleksandra Duszyńska,  tel. 603 175 030, ola.duszynska@gmail.com

Julia z Warszawy

Rudi Rood's English School to bardzo ciekawe miejsce, gdzie moje dziecko poprzez zabawę, piosenki czy gry uczy się języka angielskiego w sposób naturalny i bezstresowy, a do tego bardzo to  lubi. Szczerze polecam!

Ania Walczyk-Potoczek, mama Hani, Kraków

Hania z Krakowa

Jestem nauczycielem języka angielskiego i mamą. Ucząc swoje dzieci, często zaglądam na stronę Rudi Rood's English. Starannie dobrane treści przypadły do gustu moim dzieciom! Polecam!

Karolina Jankowska, mama Sary i Tymka, Wejherowo

Sara i Tymek z Wejherowa

I co-taught with Natalia for a year in 2015-2016. Working with her was always a positive learning experience and a pleasure. Natalia is a wonderful teacher who takes care to help shape her students both in terms of their learning goals and as young people learning how to engage and interact with their world. She is conscientious of her students individual needs and abilities, and, with a modern mindset towards language teaching, incorporates many different tasks and practices to allow each student to reach success. Natalia is incredibly motivated and hard working, and I fully endorse her ability to provide a positive learning environment which will nurture the learning needs of her students.

 

Sarah Padfield, Warsaw

Sarah Padfield, Warszawa

Rekomendujemy naukę języka angielskiego z Panią Natalią. Powodów zadowolenia i uznania jest wiele. Kreatywność, niekonwencjonalny program nauczania i bardzo ciekawe projekty.  Ogromna wiedza, wyjątkowe podejście do dzieci, nieszablonowe materiały edukacyjne. Intensywna nauka poprzez zabawę i dialog z uczniem. Wszystko w atmosferze zaangażowania i uśmiechu.  Pani Natalia to skarb wśród nauczycieli. Kobieta "słońce ". Gorąco polecam

Kinga Lesińska, mama Leny, Warszawa

Lena z Warszawy

Copyright © 2017 by Rudirood's English School

All rights reserved. Credits

Created by

Paweł Przybysz